Venitustreeningud

Home | Venitustreeningud
Venitustreeningud

Meie fitnessklubis viivad venitusharjutusi läbi eriväljaõppe läbinud treenerid. Meie venitusharjutuste juures ollakse mõõdukad, võttes arvesse võimalikke ohte kehale. Treeneri esmane ülesanne on külastajat mitte vigastada ning parandada mitte ainult visuaalseid kuid ka füüsilisi indikaatoreid.

Personaaltreener aitab saavutada positiivse efekti, kuid iga klient peab mõistma seda, et trennil üksi ei ole kauakestvat mõju, kui te ei ela tervislikku eluviisi ja ei järgi sobilikke toitumisharjumusi. Kombineeritud lähenemine trennile, eluviisidele ja toitumisharjumustele aitab tagada hea ja tervisliku elu ning füüsiline ilu on auhinnaks selle eest.

Paljudele näib, et venitusharjutustega parandatakse keha paindlikkust, võimet visata jalgu õlgade taha või visata spagaati. Tegelikult on sellise trenni tähtsus palju sügavam, saadavad kasud ei korreleeru võimega olla paindlik.

See on teaduslikul teel väljaarendatud programm, mis toob teie kehale teise nooruse.

  • Harjutused aitavad tõsta lihaste painduvust, vältida vigastusi mitte ainult sporti tehes, kuid ka igapäevaelus.
  • Vähendatakse stressi, parandatakse vereringlust, lihaskude saab rohkem hapnikku ja see aitab omakorda kiiremini vabaneda mürkidest.
  • Jäsemed, mis ei ole enam pinges, hakkavad vabamalt liikuma, see tagab suurema stabiilsuse ja kiire taastumise.
  • Venitusharjutused on kui kvaliteetne massaaž, need aktiveerivad kehas peituvad koed.
  • Õigesti planeeritud kava venitab lihaseid „suunatult“, õiges kohas ja õiges järjekorras, seejuures lähedasi lihasgruppe vigastamata.
  • Kava jaotab keha mitmes tsooniks, millest igaühes venitatakse kindlas järjekorras. Esmalt venitatakse jalgade ülemisi osasid, puusasid, keha. Seejärel venitatakse õlavööd ja kaela. Sellele järgneb töö käte, küünarnukkide, randmete ja käelabadega. Viimaks jõutakse jalgade alumise osani – pahkluude ja pöiani.

EMS treening on uus treeningtehnika. See lühend  tähendab elektrilist lihasstimulatsiooni ja sellise treeningu käigus pakutakse teie lihastele täiendavad stimulatsiooni vähese võimsusega elektrilaengute mõjul.

EMS-fitness on spetsiaalne liibuv vorm, mis kutsub esile higistamist. Sportlane peab enne harjutuskorda jooma rohkelt vedelikke, just enne starti. Harjutuskorra ajal taastub keha mineraalide, süsivesikute, energiajookide abil.

EMS-tREENINGUTE EELISED JA PUUDUSED

  • Sellise treeningu eeliseks on esmalt kõrge efektiivsus. Tänu täiendavale stimulatsioonile väheneb tuntavalt aeg, mis trennile kulub, kuid ka nende kordade arv, mil tuleb trennis käia. Trenni tegemiseks kulub 20-30 minutit, erinevalt standardsest jõusaalis käimisest, kus kõigi harjutuste ja muu peale kulub 2 tundi. Seejuures on mõju rasvkoele ja lihaskoele samaväärne.
  • Seda tüüpi treeningu juures on ka puuduseid, küll vähem, kuid siiski. Puudused avalduvad harjutustega alustamisel, kus ettevalmistuseta kliendi jaoks võib lihasvalu manifesteerumine olla häiriv, see on aga mööduv nähtus.
  • Treeningkava loomisel on kasutatud uusimat tehnoloogiat, parimat varustust ja protseduure – see lõbu ei ole odav. Lisaks sellele saate enda käsutusse personaaltreeneri. See tähendab, et EMS-treeningu kasutamiseks kulub rohkem raha kui klassikaliste harjutuste tegemiseks jõusaalis.

VASTUNÄIDUSTUSED

Hoolimata EMS-i üldiselt positiivsest mõjust esinevad ka vastunäidustused. Enne EMS-treeningutega alustamist on tarvis konsulteerida arstiga.