TRX treeningud

Home | TRX treeningud
TRX treeningud

Meie saalis on teil võimalik saada tuttavaks spordivarustusega ja uut tüüpi treeningutega, mis põhinevad harjutuste sooritamisel teie enda raskustega.

TRX – MIS SEE ON?

Tugeval alusel fikseeritakse kõrguses kaks kiike (elastikrihmad), mille otsa on kinnitatud rihmad. Käed või jalad asetatakse rihmadesse ja trenn toimuvad selliselt rippuvas asendis.

Rihmad on reguleeritavad. Neid on võimalik tõmmata, sikutada, riputada, kasutada kätekõverdusteks. See on trennis tehtavate harjutuste kava. Meie fitnesstreener aitab teil valida oma kaalule sobiva versiooni.
Rihmvarustusega viiakse läbi järgmised harjutused:

 • aeroobsed harjutused;
 • jõuharjutused;
 • staatilised harjutused;
 • liikumisharjutused;

Keha viiakse ebastabiilsesse asendisse, seekaudu treenitakse kõiki lihasgruppe – nii välimisi kui sisemisi. Normaliseeritakse tasakaalukeskuse seisund.

MILLEKS SELLINE TREENINGVARUSTUS?

Rihmharjutused on selja jaoks ohutud – selgroole ei avaldu mitte mingisugust telgkoormust. TRX harjutuste läbiviimine parandab rühti ja tugevdab selgroogu. Sõltuvalt teie liigutustest, tugevdatakse teie rindkere. Harjutused on suunatud ülakehale, kõhulihastele, puusadele, tuharatele, kätele, jalgadele.

 

Harjutusvahendite universaalsus tuleb esile selles, et need sobivad kasutamiseks nii algajate kui proffide poolt. Meie treenerid valivad teile välja harjutused, mis sobivad kaalu kaotamiseks, lihasvastupidavuse parandamiseks, lihaste tugevdamiseks, liikumisharjutuste läbiviimiseks. Tehnika on suunatud sellele, et muuta raskusega treenimine lihtsaks. Meie treenerid aitavad valida harjutused teie jaoks spetsiaalselt välja, kui teil on probleeme selgroo, selja, liigeste, lülisamba songa, lihasluukonnaga.

 

KUIDAS TREENIDA?

Meie instruktorid arendavad iga kliendi jaoks välja isikliku treeningplaani. Harjutuskordi alustatakse soojendusega. Jõuharjutusi ei tohi hakata tegema järsku, ilma eelneva soojenduseta, vastasel juhul tekib oht vigastusteks.

 1. Venitus, soojendusharjutused treeningseadmetel.
 2. Harjutuste sari intervallidega: paus – kordus.
 3. Pole tarvis muretseda – harjute harjutustega ära.

Harjutusi on võimalik teha ka kodus, meie treenerid valivad iga kliendi jaoks välja isikliku harjutuste kava. Trennid kestavad kuni tund aega. Nende läbiviimine ei sõltu kellaajast.

Kõigi erinevas vanuses inimeste jaoks on treeningrihmad sobilikud, inimeste füsioloogilised omadused ei sea selles osas piiranguid. Meie jõusaal pakub algajate jaoks vastupidavusprogramme. Rihmatreeningutel on tuntavad tulemused kaalukaotusele – kehas vallanduvad ainevahetusprotsessid.

Meie jõusaalis töötavad sertifitseeritud instruktorid aitavad kliente vastavalt funktsionaaltreeningu metoodikale treeningrõngaste kasutamisel, tuginedes oma anatoomilistele, füsioloogilistele, biomehaanilistele teadmistele. Võite neid usaldada.

 

MIKS ON TRX-RIHM POPULAARNE

Need, kes on omal nahal tundnud selle sporditehnika mõju, kinnitavad saadavat kasu, mis on seotud selle ebahariliku koormusega asetamisega kehale. Treeningvarustuse uudsuses peitub tugevusele, liikumiskoordinatsioonile, vastupidavusele ja paindlikkusele rajatud harjutusmetoodika. Treeningvarustus on kasutamiseks sobilik ükskõik millisel tasemel treenitusega inimese jaoks. Me viime läbi nii äärmiselt suunatud kui ka professionaalseid trenne.

TRX aitab järgnevaga:

 • alustreeningute asendamine;
 • Lihaste lõõgastustreeningud;
 • lihaste tugevdamine;
 • koordinatsiooni ja liigeste liikuvuse taastamine;
 • noorukite lihasluukonna tugevdamine.

Meie instruktorid aitavad teil harjutusi tehniliselt õigesti teha. Meie spetsialistid viivad trenne läbi sujuvas tempos, alustades lihtsamatest harjutustest ja jõudes keerukamate harjutusteni ilma seejuures järsult koormust kasvatamata. Tulemus on märgatav regulaarsete treeningkordade järel.

Arenda endas õiged eluviisid koos meiega!

Leave a Reply

Your email address will not be published.