KUIDAS SEE ERIVARUSTUS TOIMIB?

Külastajale antakse spetsiaalne antibakteriaalsest materjalist valmistatud treeningvorm (lühikesed püksid, jakk). Treener assetab, üle pea, külastajale selga treeningvesti ja kinnitab elektrilaengut edastavad erikinnitused käte, jalgade ja tuharate külge.

Soojenduse ajal läbib muskleid väike elektrilaeng. Protsessi läbiviimist juhendab personaaltreener. Inimene soojendab + samal ajal soojendatakse üles lihaskudesid + süstemaatiliste elektrilaengutega vähendatakse lihaste vajalikku tööd. Külastaja ülesanne on pakkuda elektrilaengu saamise hetkel vastupanu, et oleks võimalik lihaste kokkutõmme. Elektrilaengud ise ei ole midagi hirmsat, klient tajub neid väikese vibratsioonina, seejuures muidugi, mida suurem elektrilaeng keha läbib, seda tugevama vibratsioonina külastaja seda tajub.

Meie külastajad on kogu harjutuskorra vältel personaaltreeneri range jälgimise all.

MIDA EMS TREENING ANNAB

Meie kiire elurütmi juures on puudu paljudest asjadest, kuid soov säilitada hea füüsiline vorm jääb. See on võimalus eesmärk saavutada! Me aitame teil jõuda soovitud tulemuseni. Meie treeningute eelisteks on:

  • Kui jõusaalis kulub füüsilise tegevuse peale kuni tund, siis selle innovatiivse seadmega piisab 20 minutist 12-15 harjutuse tegemiseks. Dünaamiline ja ohutu trenn toob tõelise rõõmu! Meie personaaltreenerid valivad välja just teile isiklikult sobivad harjutused.
  • EMS – ideaalne treeningmeetod, sest aktiveeritakse kõik inimkeha rakud. Elektrilise stimulatsiooni toel tekib tõus jõus ja võimsuses, mille järel on lihaskoormus möödunud.
  • Igale meie jõusaali külastajale on tagatud isiklik lähenemine, valitud programm arvestab külastaja kehalise vormi erisustega ja eesmärkidega, mida see inimene saavutada soovib.
  • Kasutades uusimat tehnoloogiat on teil võimalik unustada oma mured lodeva naha pärast – see muutub elastseks.
  • Hoolimata füüsilisest tervisest ja vanusest on tänapäevased EMS-seadmed kasutamiseks ohutud.

Kui väärtustate oma aega, soovite hoolitseda oma tervise eest, taastada oma keha hea väljanägemine, siis meie sertifitseeritud treenerite meeskond on valmis teid sellega aitama.

Proovige meie jõusaalis ebaharilikku fitnesstreeningut, mis ei väsita teid tunniajaste treeningutega. Viige täielik ja intensiivne harjutuskord läbi meie instruktorite juhendamisel. Tulemuse saavutamiseks ei kulu enam palju aega!

 

KOHENE MÕJU

Meditsiinilised ja teaduslikud uuringud on tõestanud, et EMS on meetod, mille kasutamisel tuntakse mõju kiiresti. Pärast kahtekümmend minutit kompleksseid harjutusi on võimalik märgata lihasmassi kiirendatud kasvu. Tselluliidi kohus väheneb, keha vastupidavus paraneb, sest kõiki lihasgruppe koormatakse samaaegselt.

Positiivne aspekt – metoodika kasutaja kaal väheneb, sest EMS aitab vabaneda rasvunud koest. Meetod on abiks vigastustest taastumisel, tugevdades protsessi käigus südame-veresoonkonda. Lihased tugevnevad ja arenevad sisemiselt. Klassikaliste jõudu treenivate liigutustega kulub selleks kõigeks aega. Samuti aitab EMS treening saada naistel tagasi vormi pärast rasedust ja lapse sünnitamist.

Tõestatud on see, et EMS abil saate sama, mis on täispika treeningu tulemuseks. Ei usu meid? Tulge meie juurde trenni proovima!